ennie sprawia, że opieka domowa jest prosta, przejrzysta i przystępna cenowo.

Naszym celem jest rozwiązanie problemu niedoboru opiekunów domowych w Niemczech, a jednocześnie poprawa opieki domowej i wsparcia dla osób starszych.

Historia Ennie

Jak to się wszystko zaczęło

Impulsem do zajęcia się nieprzejrzystym i drogim rynkiem opieki całodobowej stały się przypadki z otoczenia naszego zespołu założycielskiego, w których bliscy wymagali opieki. Złe doświadczenia z agencjami pośrednictwa pracy w zakresie opieki całodobowej, które w większości charakteryzowały się brakiem przejrzystości oraz mało poważnymi ofertami, skłoniły nas do podjęcia decyzji o stworzeniu przejrzystej, uczciwej i przystępnej cenowo usługi opieki domowej w postaci naszej platformy ennie. W tym kontekście narodził się pomysł ennie – przejrzystej platformy, która umożliwia opiekunom samodzielność i sprawia, że opieka domowa jest bardziej sprawiedliwa dla obu stron.

» Dzięki naszemu modelowi sprawiedliwej opieki z udziałem opiekunów pracujących z własną działalnością gospodarczą, rewolucjonizujemy i legalizujemy legalizujemy domową opiekę. W ten sposób możemy zapewnić każdemu dostęp do profesjonalnej i rzetelnej opieki. «

Nasz cel

W ennie w kilku prostych krokach łączymy osoby potrzebujące opieki i opiekunów. Zlikwidowano wysokie opłaty dla pośredników, dzięki czemu osoby poszukujące opieki ponoszą niskie koszty, a opiekunowie otrzymują jednocześnie godziwe wynagrodzenie.

Nasza wizja

Rewolucjonizujemy opiekę domową, aby złagodzić kryzys związany z opieką, będący jednym z największych problemów społecznych w Niemczech, i umożliwić osobom starszym jak najdłuższe życie w domu.

Społeczność ennie

Nasz doświadczony i przyjazny zespół ennie jest reprezentowany w Niemczech, Polsce i Rumunii. Ponieważ sami doświadczyliśmy, jak to jest być przytłoczonym duża ilością informacji dotyczących opieki domowej. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania, od poszukiwania informacji po aktualne zlecenia w opiece.