ennie to nowa jakość pracy w opiece

Chcemy, aby opieka w Niemczech była sprawiedliwa i atrakcyjna, zarówno dla opiekunów, jak i podopiecznych.

Historia ennie

Jak to się wszystko zaczęło

Szok: diagnoza: opieka długoterminowa. Kiedy ta wiadomość dotarła do Torstena, nie mógł przestać o tym myśleć. Rzadko słyszy się pozytywne rzeczy z otoczenia, a jednak zawsze chce się jak najlepiej dla własnej rodziny. Po wielu poszukiwaniach i pierwszych złych doświadczeniach z agencjami pośrednictwa pracy, w końcu się doczekał. Dom opieki nie był alternatywą, ale samodzielna opieka w domu też nie była możliwa. Gdzie zatem na rynku niemieckim można znaleźć empatyczną, niezawodną, doświadczoną i niedrogą opiekunkę całodobową? Trudne zadanie. Jako doświadczony przedsiębiorca Torsten wpadł na pomysł stworzenia przejrzystej i uczciwej platformy, na której zatrudniano by doświadczonych opiekunów. Tak powstała ennie.

» Dzięki naszemu modelowi sprawiedliwej opieki z udziałem opiekunów pracujących z własną działalnością gospodarczą, rewolucjonizujemy i legalizujemy legalizujemy domową opiekę. W ten sposób możemy zapewnić każdemu dostęp do profesjonalnej i rzetelnej opieki. «

Nasz cel

W ennie w kilku prostych krokach dopasowujemy opiekunów do podopiecznych. Eliminujemy wysokie opłaty dla pośredników, co pozwala z jednej strony obniżyć koszty, a z drugiej – zapewnić godziwe wynagrodzenie. Naszym celem jest duża przejrzystość i uczciwe warunki na rynku pracy dla opiekunów, a tym samym wysokiej jakości, godna zaufania i długoterminowa opieka dla wszystkich, którzy jej potrzebują.

Nasza wizja

Chcemy ustanowić nowy standard opieki domowej, aby rozwiązać problem kryzysu w opiece, który jest jednym z największych problemów społecznych w Niemczech. Dzięki temu możemy pomóc osobom starszym żyć jak najdłużej w swoim domu.

Społeczność ennie

Nasz doświadczony i przyjazny zespół ennie jest reprezentowany w Niemczech, Polsce i Rumunii. Szczególnie zależy nam na tym, aby pomóc ludziom w znalezieniu odpowiedniej opieki już na samym początku. Często bowiem taka potrzeba pojawia się nagle i nieprzewidywalnie. Sami doświadczyliśmy, jak to jest być przytłoczonym ilością informacji. Dlatego też chcemy zaoferować kompleksowy pakiet opieki, począwszy od poszukiwania informacji, a skończywszy na świetnie funkcjonującej opiece.

Trustpilot