Praca jako opiekunka lub opiekun w Niemczech

Uczciwa i dobrze płatna praca w Niemieckiej opiece!
Rozpocznij pracę jako opiekunka z ennie.

ennie jest znany z

Poszukujemy opiekunów i opiekunek do pracy w różnych lokalizacjach

ennie ułatwia znalezienie idealnej pracy w charakterze opiekuna, dzięki czemu możesz zarabiać więcej pieniędzy i cieszyć się większą niezależnością jako opiekun pracujący na własny rachunek.

Panorama Frankfurtu vel Mainhatten zapiera dech w piersiach. Gdziekolwiek nie spojrzysz, zobaczysz drapacze chmur. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie — niezależnie czy chcesz zobaczyć centrum tego wielkiego miasta, czy cieszyć się przyrodą wzdłuż Main. Również zapotrzebowanie na personel pielęgniarski jest tutaj znacznie większe niż podaż. Dlatego potrzebni są ludzie, którzy podadzą rękę osobom potrzebującym opieki i wesprą je 24 godziny na dobę. ennie zapewnia sprawiedliwe warunki współpracy zarówno dla opiekunów, jak i dla osób potrzebujących pomocy i ich rodzin.

 

Monachium – stolica Bawarii – to miejsce niezliczonych możliwości dla każdego. Jednak również Monachium nie omija kryzys opieki. Aby monachijscy seniorzy i inne osoby wymagające wsparcia mogły ją otrzymać, potrzebują Twojej pomocy jako opiekuna. ennie zapewnia sprawiedliwe warunki dla Ciebie jako opiekuna, jak również odpowiednie dopasowanie pomiędzy Tobą a osobą, którą się opiekujesz. Wysokie standardy i atrakcyjne wynagrodzenie dla naszych opiekunów to sprawa bliska naszemu sercu.

 

 

Mieszkają w Hamburgu, możesz cieszyć się nie tylko portem, Łabą, rozległymi parkami i terenami
zielonymi. Istnieje bowiem wiele innych możliwości odkrycia tego wspaniałego, wielowymiarowego
miasta. W hanzeatyckim mieście wciąż jednak brakuje wielu wykwalifikowanych pracowników opieki,
którzy mogliby zajmować się osobami potrzebującymi wsparcia. Osoby te pilnie potrzebują Cię i
Twojej asysty w codziennym życiu. Jeśli zechcesz, ennie umieści Cię u osoby potrzebującej opieki,
która jest dla Ciebie odpowiednia i zapewni bezpieczne oraz pełne zaufania warunki pomiędzy
opiekunem a podopiecznym.

Berlin jest domem dla barwnej mieszanki narodowości i pokoleń. Stolica jest popularnym miejscem
do życia, zwłaszcza dla młodszych ludzi. Przyciągają ich tu miejsca służące rozrywce, zarówno w dzień,
jak i w nocy. W tym wielkim i ekscytującym mieście mieszkają jednak również seniorzy, o których
należy odpowiednio zadbać. W Berlinie osoby potrzebujące opieki są zdane na Ciebie i liczą na Twoje
aktywne wsparcie. Masz gwarancję dobrego wynagrodzenia i dbałość o zapewnienie bezpiecznego
środowiska między opiekunem a seniorem. ennie stawia na kontakt z osobą, która potrzebuje
całodobowej opieki.

Lipsk jest bogaty w dziedzictwo kulturowe i oferuje wiele ciekawych i relaksujących możliwości zatrudnienia oraz celów wycieczek. Jednak popyt na pracowników opieki w Lipsku jest również znacznie wyższy niż podaż. Dlatego potrzebni są ludzie, którzy będą wspierać osoby potrzebujące opieki i opiekować się nimi 24 godziny na dobę. ennie zapewnia sprawiedliwe warunki dla Ciebie jako opiekuna i odpowiednie dopasowanie Ciebie i osoby, którą się opiekujesz. Gwarantujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie oraz bezpieczne ramy pomiędzy opiekunem a osobą, którą się opiekujemy.

Tak zwana Szwajcaria Saksońska znana jest z pięknego parku narodowego i mieści arcydzieła architektury dla swoich gości. Ale nawet tutaj podaż opiekunów jest skąpa i pilnie potrzeba więcej opiekunów dla osób wymagających opieki. Bądź wsparciem, które jest potrzebne w Dreźnie i pozwól, aby ennie dopasowało Cię do odpowiedniej osoby potrzebującej opieki. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i gwarantujemy bezpieczne ramy między opiekunem a osobą, którą się opiekujemy. Możesz też liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. 

Google Maps

Mit dem Laden der Karte akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Google.
Mehr erfahren

Karte laden

Jak zostać opiekunem w Niemczech z ennie

Zapotrzebowanie na pracowników opieki w Niemczech jest bardzo duże, a wiele osób jest uzależnionych od całodobowej opieki i wsparcia w życiu codziennym. Podziękowania, które otrzymujesz jako człowiek, gdy opiekujesz się osobami potrzebującymi, są ogromne. Ponieważ zapotrzebowanie jest tak duże, można być pewnym pracy. We własnym domu osoby uzależnione od pomocy mają zazwyczaj znacznie lepsze warunki niż w domach opieki. Dlatego całodobowe opiekunki
pracują w domu osoby, którą się opiekują. Tam wykonują one codzienne czynności, takie jak pomoc przy spożywaniu posiłków i higienie.


Za ich wsparcie oferujemy wysokie standardy i atrakcyjne wynagrodzenie. Szczególnie ważne jest dla nas, aby istniały bezpieczne ramy dla obu stron – opiekuna i podopiecznego. Jesteśmy osobiście dostępni, aby pomóc Ci we wszystkich wątpliwościach.

Co mówią nasi opiekunowie

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń do swojego doradcy

5/5 - (4 votes)
Trustpilot