Zycie w Niemczech

Czy chcesz wiedzieć, o czym należy pomyśleć, przeprowadzając się do Niemiec? Więcej informacji można znaleźć w naszych przewodnikach.

Wszystko na temat

Zycie w Niemczech

Jak wygląda rekrutacja opiekunek do pracy w Niemczech?

Jeśli rozważasz podjęcie pracy w Niemczech w charakterze opiekunki seniora, to z pewnością zastanawiasz się, jak wygląda rekrutacja? Na wstępie powinnaś wiedzieć, że proces rekrutacji będzie się różnił w zależności od tego, jaką formę współpracy z niemieckimi rodzinami wybierzesz.

Więcej »
Zycie w Niemczech

Opiekunka osób starszych Bawaria

Wiele opiekunek z polski rozważających rozpoczęcie pracy w niemieckiej opiece domowej zastanawia się nad wyjazdem do Bawarii. Dzieje się tak nie bez przyczyny, ponieważ jest to zdecydowanie najbogatszy land w Niemczech.

Więcej »
Zycie w Niemczech

Niemiecki dla opiekunek

Uczysz się niemieckiego, aby wyjechać za granicę w charakterze opiekunki? Dowiedz się jakie zwroty powinnaś poznać, by komunikować się z podopiecznym?

Więcej »
Zycie w Niemczech

Organizacja podróży

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda podróż opiekunki z Polski do Niemiec i co należy ze sobą zabrać? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w artykule. Klikaj!

Więcej »
Zycie w Niemczech

Przeprowadzka do Niemiec krok po kroku

Masz problemy z pracą w Polsce? Twoja kariera Cię nie satysfakcjonuje i w związku z tym poważnie rozważasz przeprowadzkę do Niemiec oraz podjęcie pracy w charakterze opiekuna osoby starszej?

Więcej »
Trustpilot