wiedza o opiece

Pytania, odpowiedzi i informacje dotyczące domowej opieki.

Oferty pracy w opiece

Wiele podopiecznych pragnie nadal  aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz muzeum, kino, teatr, a nawet odwiedzasz przyjaciół, sąsiadów lub grupy seniorów, jakość życia wzrasta w sposób zrównoważony. Tutaj możesz dowiedzieć się, jakie opcje i formy „opieki i wsparcia” istnieją i czym się różnią.

Praca w opiece

Rodzice lub dziadkowie nie mogą już zostać sami w domu, a dom spokojnej starości też nie jest rozwiązaniem? Domowa opieka z opiekunami z krajów takich jak Polska czy Rumunia od lat cieszy się dużą popularnością i stanowi atrakcyjną alternatywę dla klasycznych form opieki. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Życie w Niemczech

Wcześniej czy później każdy musi zająć się tematem opieki i wsparcia. Pomimo że intensywnie zajmujesz się tym tematem, wydaje się, że istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę , i o których szybko się zapomina. W tym momencie ważne jest, aby w odpowiednim czasie zwrócić się o pomoc i zasięgnąć porady. Więcej informacji na temat „Pomocy doradczej” znajdziesz tutaj.